Avatar

KOKIA ŠIO PROJEKTO NAUDA TAU?

Kokia nauda vairuotojui padariusiam kelių eismo taisyklių pažeidimą?

Šio projekto pagrindinė nauda vairuotojui yra:

Turėti galimybę ir motyvaciją mokintis iš savo klaidų, o ne būti iškart baudžiamam. Juk ne baudos dydis, o neišvengiamumas duoda didžiausią efektą. Vairuotojas vedinas individualių motyvų (noras geriau išstudijuoti užfiksuotą įvykį ar noras išlikti anonimišku, ar dar kitokie motyvai) gali nusipirkti video-foto medžiagą kurioje buvo užfiksuotas galimai darant KET pažeidimą.

Taip pat žinojimas, kad daromą pažeidimą gali užfiksuoti ne tik Policijos darbuotojai bet ir kiti vairuotojai įpareigoja kelyje laikytis kelių eismo taisyklių.

Kokia nauda stebėtojui - talpintojui?

Naudos yra trys:

  1. Finansinė nauda. Stebėtojas užfiksuotą kelių eismo taisyklių pažeidimą patalpina šiame žaidime, o kelių eismo taisyklių pažeidėjas ta medžiaga gali naudotis už tai sumokėdamas stebėtojui.
  2. Moralinis pasitenkinimas už tai, kad pastebėjai, užfiksavai ir galbūt sutrukdei įvykti dar vienai nelaimei kelyje.
  3. Geresnis kelių eismo taisyklių žinojimas. Norint kokybiškai ir efektyviai fiksuoti įvykius yra tiesiog privaloma puikiai žinoti kelių eismo taisykles. Nuolatinis KET studijavimas mus daro tik geresniais vairuotojais.

Kokia yra nauda kitiems eismo dalyviams, pėstiesiems? Koks yra viešasis interesas?

Pagrindinė ir neginčijama nauda yra - jaustis saugiems kelyje. Nuolatinis stebėjimas, ar stebėjimo įvaizdžio sukūrimas, daugelį vairuotojų įpareigoja kelyje elgtis atidžiau, tiksliau vykdyti KET reikalavimus, o tai labai įtakoja eismo dalyvių saugumą.

Kokia šio projekto nauda draudimo kompanijoms?

Kaip žinia draudimo kompanijos pelną gauna iš surinktų įmokų ir draudimo išmokų skirtumo. Vadinasi draudimo kompanijoms yra labai aktualu nustatyti kiek įmanoma tikslesnes draudimo įmokas, kurios kiek įmanoma tiksliau kompensuotų patirtus nuostolius išmokant išmoką. Kuo vairuotojas yra nedrausmingesnis kelyje, kuo jis dažniau pažeidžia KET, tuo yra didesnė tikimybė, kad šis vairuotojas padarys avariją ar kitaip bus sugadinti automobiliai ir draudimo kompanijai reikės mokėti draudimo išmoką. 

Draudimo kompanijos bendradarbiaujančios su šios IT platformos autoriais gali tiksliau nustatyti draudimo įmokas.

Kokia nauda įmonėms turinčios savo automobilius?

Chuliganiškas vairavimas, KET pažeidinėjimai automobiliu, kuris priklauso įmonei ir dar ant kurio puikuojasi įmonės logotipas ar prekės ženklas yra tiesiausias kelias į ANTIREKLAMĄ. Paskaičiuokime kiek įmonės pinigų išleidia įvaizdžio kūrimui, prekinio ženklo populiarinimui....o juk tuos išleistus pinigus nedrausmingi įmonės darbuotojai gali "paleisti vėjais". Šios platformos pagalba įmonės vadovybė gali stebėti ar jų įmonei priklausantį transportą vairuojantys darbuotojai nevairuoja chuliganiškai, ar tokiu būdu nevykdo antireklamos įmonei. ši IT platforma turėtų būti bene kiekvieno įmonės vadovo pagalbininku.

KAIP-AS-VAIRUOJU.LT