Automobilio Kablio Parinkimas Pagal Automobilį  

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Prekių grąžinimas

Jei Jūs esate nepatenkinti pirkto kablio automobiliui kokybe, galite grąžinti automobilinį kablį per 7 dienas nuo užsakymo įvykdymo (prekės gavimo) dienos. Norint gauti grąžinamąją išmoką už grąžinamą automobilinį kablį arba jį keičiant į kitą automobilinį kablį, kablys turi būti grąžinamos originalioje nepažeistoje pakuotėje su visais žymekliais, lipdukais, skrajutėmis ar instrukcijomis, kurios yra pridedamos prie automobilinio kablio. Grąžinamo automobilinio kablio mums yra pristatomos į mūsų pagrindinę parduotuvę adresu Algirdo g. 54, Kaunas. Visus grąžinamo automobilinio kablio pristatymo kaštus apmoka pirkėjas. Visiems kabliams, kurie yra pirkti pas mus, yra suteikiama gamintojo nustatyta garantija nuo prekės gamybos defekto. Konkretaus kablio garantinis laikotarpis yra pateiktas automobilinio kablio garantiniame lape ir mūsų svetainėje prie konkretaus automobilinio kablio aprašymo. Jei per šį laikotarpį yra nustatomas automobilinio kablio defektas, mes arba remontuojame kablį arba jį pakeičiame kitu automobiliniu kabliu. Garantija neapima visos žalos, kurią sukelia pikdžiugiškas naudojimasis automobiliniu kabliu, kuris neatitinka įprastinio naudojimo ir gamintojo nustatytų automobilinio kablio naudojimo taisyklių.


Prekių pristatymas

Mes džiaugiamės, jei mūsų klientais tampa ir kitų šalių žmonės! Visų pirma mums, ypač džiugu šias prekes pasiūlyti Lietuvos žmonėms.

Priekabų vilkimo kabliai pirkėjui perduodami keliais būdais: atsiimant mūsų parduotuvėse arba pristatant pirkėjo užsakyme nurodytu adresu. Reikia atminti, kad automobiliniai kabliai nors ir neužima daig vietos, tačiau yra sunkūs. Todėl siuntų tarnybos už automobilinio kablio persiuntimą ima papildomą mokestį.